Анна 15 июля 2019

Слайми загушює тетроборат розбавений з водою,боракс,персіл,сода і жидкасть для лінс.

Анна 14 июля 2019

Це залежить по текстурі. Якщо ви бажаєте флаффі, то збільшити найкраще підійде піна або гель для гоління. Якщо бажаєте баттер слайм, то найкраще підійде глина. Якщо це слайт сноу, то в процесі він збільшиться за допомогою штучного сніга. 

Всім гарного збільшення слаймів

Анна 14 июля 2019

Слайми бувають різні. 

- Ориджинал (Original). Сама звичайна текстура, звийчайний класичний slime. 

- Флаффи (Fluffy slime). Вона м'яка і пухнаста. В неї добовляють клій, пену для гоління, загущувач розведений у воді. Половина води, половина тетрабарату натрія.

- Баттер слайм. Він масляний, він також м'який. Він робиться так: клій, глина або легкий пластелин, загущувач розведений у воді. 

- Сноу слайм (Snow slime). Він м'який, він схожений по текстурі, але нежніше на кінетичний пісок. В нього добавляють клій, крем, загущувач, барвник за бажанням. Треба розводити штучний сніг з водою. Якщо буде мало снігу, добавити ще. Він дризлить.

Тире клауд (Cloud slime). Він такий же по текстурі, як сноу, але сноу слайм может дризлить, а cloud slime ні.


Слайми найкраше виходять з Elmer's,Момент Столяр,ПВА К,ErichKrause.


Слайм можна зробити м'якше задопомогою крему,зубною пастю,ополіскувач для рота.

Клей можна замінити маска плівка,гель з бльосткамі.

Анна 6 июля 2019

Слайм потрібно хронити в шкафу, каробках, ящиках,корзинках при кімнатній температури якщо зберігати на сонці він розтає якщо вхолоді твердіє.

Анна 6 июля 2019

Слайм можливо надути.Слайми на дуваюця так береш слайм крутиш в кружечок натискаєш трубочку покласти під слайм трима покроям і дути.